Умови використання

Ласкаво просимо на веб-сайт Vdomi.UA (далі - Веб-сайт). Цей Веб-сайт створений виключно для сприяння користувачам в пошуку інформації про туристичні місця, публічні заклади та інфраструктурі міст України, публікації своїх оцінок і думок щодо наданих закладами послуг.

Терміни "ми", "нас", "наш", "Адміністрація" і "Vdomi.UA" відносяться до веб-сайту Vdomi.ua, нашим афілійованим особам і веб-сайтам (далі - Vdomi.UA). Термін "Ви", "Користувач" відноситься до відвідувачів Веб-сайту та/або авторів опублікованих на ньому матеріалів.

Доступ на цей Веб-сайт надається Вам за умови Вашої згоди з усіма наведеними нижче умовами та положеннями без будь-яких змін (далі - Угода). Якщо Ви не приймаєте всі умови і положення, Ви не маєте права користуватися цим Веб-сайтом.

Використання Веб-сайту

Ви гарантуєте, що вся інформація, яку Ви надали на Веб-сайт, є справжньою, точної, дійсної і повною.

Відсилаючи на Веб-сайт інформацію електронною поштою, заповнюючи анкету для розміщення на Веб-сайті інформацію про заклад та послуги, розміщуючи повідомлення та коментарі, або іншим чином публікуючи будь-яку, в тому числі графічну і мультимедійну інформацію (далі - Матеріали), Ви надаєте Веб -Сайту Vdomi.UA право використовувати, модифікувати, а також відкрито демонструвати такі Матеріали будь-де із застосуванням будь-яких засобів передачі інформації, як існуючих, так і перспективних.

Крім того, Ви підтверджуєте, що Vdomi.UA може на власний розсуд вказувати або не вказувати авторство Ваших коментарів, відгуків, або іншої наданої інформації. Ви також підтверджуєте, що Матеріали не є конфіденційними або запатентованими.

З користувачів цього Веб-сайту не стягується плата за його використання відповідно до цієї Угоди. При цьому Веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти, які належать незалежним постачальникам і продавцям товарів та послуг і адмініструються ними. Такі треті особи можуть стягувати плату за використання певних матеріалів або послуг, наданих на Веб-сайті. У зв'язку з цим Вам слід самостійно уточнювати питання оплати, перш ніж здійснювати операції з будь-якими третіми особами. Якщо Vdomi.UA публікує відомості про оплату на цьому Веб-сайті, то це відбувається виключно в інформаційних цілях і для зручності користувачів. Ми жодним чином не гарантуємо достовірність подібної інформації і не несемо ніякої відповідальності за зміст або послуги, що надаються на сторонніх веб-сайтах.

Інформація та дані - перевірки і виправлення

Інформація щодо закладів, продуктів та послуг, яка розміщена на Веб-сайті Vdomi.UA може містити фактичні або технічні неточності або помилки. Ця інформація періодично підлягає перевірці та змінам.

Однак Vdomi.UA не несе ніякої відповідальності за придатність, надійність і точність, незалежно від передбачуваного використання адрес, інформації, продуктів та послуг, що містяться на Веб-сайті. Вся ця інформація надається «як є» без будь-яких гарантій. Vdomi.UA відмовляється від усіх гарантій щодо даних, зазначених вище, включаючи будь-які гарантії товарності, придатності для певної мети, права власності та непорушення прав.

У будь-який час будь-яка фізична або юридична особа, яку може бути згадано на Веб-сайті, може зажадати внести виправлення або зміни щодо будь-якої інформації про свій товар або послуги, а також повне видалення цієї інформації. Vdomi.UA залишає за собою право прямо заявити, що внесені зміни здійснюються на прохання відповідальної особи.

Відповідальність

Ви зобов'язуєтеся не здійснювати наступне:

 • використовувати цей Веб-сайт або його вміст в комерційних цілях;
 • переглядати, відстежувати або копіювати будь-які матеріали або інформацію з цього Веб-сайту з застосуванням програм-роботів, програм для автоматичного обходу ресурсів і збирання даних або інших автоматизованих інструментів і процедур, що виконуються вручну, з будь-якою метою без нашого прямого письмового дозволу;
 • порушувати обмеження, що встановлені в заголовках для заборони доступу на цей Веб-сайт програм-роботів, ігнорувати або обходити інші заходи щодо запобігання або обмеження доступу до вмісту цього Веб-сайту;
 • робити які-небудь дії, що з нашої точки зору можуть поставити нашу інфраструктуру під необгрунтоване або непропорційно високе навантаження;
 • створювати глибинні зовнішні посилання на будь-яку частину цього Веб-сайту з будь-якою метою без нашого письмового дозволу;
 • відображати (в складі frame-об'єктів або повністю) або іншим чином використовувати будь-які частини цього Веб-сайту на інших сайтах без нашого попереднього письмового дозволу;
 • намагатися модифікувати та будь-як змінювати програмне забезпечення, що використовується Веб-сайтом Vdomi.UA для надання послуг Користувачам.

Коментарі та модерування

Ми цінуємо Вашу активну участь. Однак пам'ятайте, що всі матеріали і коментарі користувачів, які розміщуються на Веб-сайті проходять премодерацію. Блок Відгуки та Коментарі призначені для публікацій вражень та обміну думками виключно про якість роботи закладів, представлених у відповідних розділах. Адміністрація залишає за собою право відмовити в публікації інформації або коментаря, а також видаляти з Веб-сайту будь-яку інформацію.

Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар або представлену інформацію. При наборі певної кількості скарг, коментар або інформація про заклад, товари або послуги будуть приховані для подальшого перегляду модераторами.

Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати на електрону адресу, зазначену в контактах сайту.

На сайті заборонено:

 • Розміщувати будь-яку інформацію і коментарі, що не відносяться прямо до тематики Веб-сайту, зокрема, до такої інформації відносяться заклики до порушення Конституції України, законів і правопорядку, заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту, прямі та непрямі образи кого-небудь, а також шовіністичні висловлювання;
 • Розміщувати коментарі, метою яких є навмисне провокування негативної реакції інших учасників ресурсу;
 • Розміщувати рекламу, яка неузгоджена з Адміністрацією, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного змісту і не стосуються тематики ресурсу;
 • Категорично заборонено флуд (численне повторення текстових заготовок);
 • Розміщувати в будь-якому вигляді інформацію, зміст якої є хибним, незаконним, вводить в оману, порушує чиї-небудь права, особисту інформацію третіх осіб, або яка є шахрайською або неправомірною з іншої причини.

Підсумкові положення

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в цю Угоду. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції правил на цій сторінці Веб-сайту. Ми можемо позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує Угоду.

Адміністрація не несе ніякої відповідальності за збитки, що відбулися внаслідок використання або невикористання інформації та сервісів Веб-сайту Vdomi.UA.

Адміністрація завжди готова прийняти побажання та пропозиції будь-якого Користувача щодо роботи ресурсу.

З усіх питань, пов'язаних з роботою і розміщенням інформації на Vdomi.UA, зв'язуйтеся з Адміністрацією vdomi.service@gmail.com